Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (ekonomické nebo technické zaměření), VŠ výhodou

  • praktickou zkušenost s administrací projektů nebo dotačními tituly (např. IROP, OPŽP, NPO)

  • práci v systému MS2014+/MS2021+(v případě potřeby zaškolíme na pracovišti)

  • schopnost samostatného plnění úkolů, týmové práce, zodpovědnost

  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

  • řidičský průkaz sk. B(aktivní řidič)

  • ochotu dále se vzdělávat

Náplň práce:

  • práce s portfoliem záměrů

  • vyhledávání vhodných dotačních příležitostí

  • příprava investičních projektů (zpracování žádostí o podporu včetně studie proveditelnosti a dalších příloh)

  • řízení investičních projektů (kontrola čerpání rozpočtu, kontrola dodržování harmonogramu, kontrola plnění indikátorů, zpracování žádostí o platbu, účast na kontrolních dnech, administrativní podpora výběrových řízení atd.)

  • zajištění udržitelnosti projektů (příprava a zpracování monitorovacích zpráv)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti

  • různorodou, odbornou a zajímavou práci

  • odpovídající finanční ohodnocení

  • občasnou práci z domova

  • prostor k profesnímu i osobnímu růstu

  • podporu dalšího vzdělávání

  • rozšířené zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, služební tarif a telefon, příspěvek na penzijní pojištění z FKSP, příspěvek na stravování, výuku anglického jazyka)

  • příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové

Nástup dohodou

V případě Vašeho zájmu zašlete motivační dopis a svůj strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech včetně kontaktních údajů Ing. Ivaně Kvasničkové

e-mail: kvasnickova@cirihk.cz
mobil: +420 720 403 781

Společnost si vyhrazuje nevracet zaslané dokumenty.